Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp!
Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! São Paulo appartement, genesteld op 3 km van de Botanische Tuinen van São Paulo, biedt de mogelijkheid om verschillende toeristische attracties in de omgeving te ontdekken. Ook de aanwezigheid van een buitenzwembad garandeert een ontspannen verblijf.
De accommodatie bij particulieren is in de wijk Jabaquara, 5 km van Congonhas gelegen. Fontes do Ipiranga State Park is bereikbaar binnen 1 km. De Botanische Tuin van São Paulo is op 10 minuten met de auto vanaf Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement gelegen.
In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten.
De accommodatie is uitgerust met zelfvoorzienende faciliteiten zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Jabaquara metrostation, die een toegang tot de rest van São Paulo geeft, is op 850 meter ervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Convention Center Imigrantes450 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas7 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement?
De prijs van het boeken van Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement is $24. - ❓
Hoe ver is Congonhas van Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Congonhas en Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Quarto -Metro Jabaquara E Expo Sp! appartement verblijven.